Çözümlerimiz
Kurumlara Özel
Ürünlerimiz
EBYS, ERP ...
Referanslar
Kurumlar, Belediyeler ...
Kamusis EBYS
Elektronik Belge Yönetim Sistemi
Kamusis ERP
Kurumsal Kaynak Planlaması
YARTU
E-posta, Ofis ve Depolama Çözümü
Docusis
Kurumsal Süreç Yönetim Sistemi
Kamusis EBYS
Elektronik Belge Yönetim Sistemi
Kamusis ERP
Kurumsal Kaynak Planlaması
YARTU
E-posta, Ofis ve Depolama Çözümü
Docusis
Kurumsal Süreç Yönetim Sistemi

İş Yazılım Web Sayfasına Hoşgeldiniz

2009 yılı şubat ayı sonunda ticari hayata merhaba diyen şirketimiz, Ankara’da kurulmuştur. Kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektöre katma değerli mühendislik ve yazılım çözümleri sunma misyonuyla çalışan İş Yazılım, dinamik ekibi ile 100 yerli ve %100 milli çözümler sunmaktadır.

İş Yazılım elde ettiği tüm birikim ve deneyimlerini ticari ürünleştirme yoluna giderek, sektörde lider marka ve yazılım çözümleri sunmaktadır. 

Ülkemizde yeni yeni yerleşen e-dönüşüm projelerinin belki de en başarılı bacağı Kamusis Elektronik Belge Yönetim Sistemi yazılımı olmuştur.
Kamusis EBYS, kurum ve kuruluşların değişebilen iş akış ve süreçlerinin göz önüne alarak sabit ve değişken iş akış ve süreç yönetimi motoruna sahiptir. Bu sayede, sürekli olarak yapılan işlerin elektronik ortamda hızlıca işleme alınması sağlanmakta, ...
Çok büyük yazılım projelerini hazırladık. 200.000'den fazla kullanıcısı olan 81 ilde çalışan uygulamalarımızda %99,99 oranında 12 yıldır başarıyla sürdürdük. Hep yerli ve milli olduk, hep yerli ve milli kaldık.
2009 yılı şubat ayı sonunda ticari hayata merhaba diyen şirketimiz, Ankara’da kurulmuştur. Kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektöre katma değerli mühendislik ve yazılım çözümleri sunma misyonuyla çalışan İş Yazılım, dinamik ekibi ile %100 yerli ve ...